powrót
Bogaty "wachlarz" przestępstw (16.07.2017)

Na 3 miesiące do aresztu trafił zatrzymany przez grudziądzkich policjantów 50-latek. Mężczyzna przyszedł do jednostki w ramach dozoru w związku z wcześniejszą sprawą karną i podczas kontroli jego odzieży mundurowi znaleźli narkotyki. To jednak jeszcze nie koniec jego przestępczej działalności. Kryminalni udowodnili mu jeszcze, że groził bronią palną jednemu z mieszkańców miasta.

W poniedziałek (10.07.17) do Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu stawił się 50-latek, wobec którego Sąd zastosował dozór policyjny w związku z naruszeniem przez niego nietykalności cielesnej funkcjonariusza i ratownika medycznego w miejscowości Niewieścin. Podczas kontroli podejrzanego mundurowi znaleźli przy nim prawie 2 g marihuany i ponad 2 g metaamfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany.

50-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, ale nie tylko, bowiem policjanci zgromadzili materiał dowodowy, który wskazuje, że pod koniec czerwca groził on przedmiotem przypominającym broń palną innemu mieszkańcowi miasta.

Dzisiaj (13.07.17), na wniosek policjantów oraz prokuratury Sąd aresztował podejrzanego tymczasowo na 3 miesiące.

Jacek Wrona | tel. 502 731 574 | tel. 509 626 374 | e-mail:
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie surowo wzbronione.
Copyright © 2008-2018 Narkoslang.pl
Wykonanie strony: Brewka.pl
Linki [rozwiń »]: lieferservice Regensburg - masy aktywne - geodeci Będzin - Jan Paweł II - oświetlenie energooszczędne
[« zwiń]: kod: 2203-0610-1810
Statystyka fraz które najczęściej przekierowują na tą stronę: narkomania, narkotyki, objawy zażywania narkotyków, książki i publikacje o narkotykach
Pozycjonowanie - polega na takim zooptymalizowaniu strony oraz rozpowszechnieniu jej w sieci, aby ściśle określona i zindetyfikowana grupa docelowa (target group) miała jak najmniej (lub wogóle nie miała) problemów w dotarciu do niej.