powrót
Była dobrze znana miejscowym policjantom za handel narkotykami (10.02.2018)
Policjanci z wydziału prewencji lubińskiej policji zatrzymali kobietę z narkotykami. Była dobrze znana przez policjantów z sąsiedniego powiatu, gdzie zatrzymywali ją za handel nimi. Łącznie w ostatnich dwóch dniach policjanci z Lubina oraz Samodzielnego Pododdziału Prewencji w Legnicy zatrzymali 5 osób, które odpowiedzą za posiadanie środków odurzających.

Policjanci z wydziału prewencji lubińskiej policji podczas patrolowania miasta na jednej z ulic zauważyli nerwowo zachowującą się kobietę. Postanowili ją wylegitymować oraz sprawdzić jej zachowanie. W trakcie kontroli okazało się, że 31-letnia mieszkanka Polkowic miała przy sobie marihuanę, amfetaminę oraz dopalacze. Jak ustalili funkcjonariusze polkowiczanka dobrze była już znana miejscowym policjantom, gdyż zatrzymywali już kobietę za handel środkami odurzającymi. 31-letnia kobieta trafiła do policyjnego aresztu.

To nie jedyna osoba zatrzymana z narkotykami na terenie Lubina. W niespełna dwa dni policjanci z Lubina oraz Samodzielnego Pododdziału Prewencji w Legnicy zatrzymali takich osób pięć.  W ich posiadaniu były takie środki odurzające jak marihuana, amfetamina, metamfetamina oraz dopalacze. Zatrzymane osoby są w wieku od 23 do 39 lat.

Wszyscy odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Może im grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jacek Wrona | tel. 502 731 574 | tel. 509 626 374 | e-mail:
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie surowo wzbronione.
Copyright © 2008-2018 Narkoslang.pl
Wykonanie strony: Brewka.pl
Linki [rozwiń »]: lieferservice Regensburg - masy aktywne - geodeci Będzin - Jan Paweł II - oświetlenie energooszczędne
[« zwiń]: kod: 1812-1226-1822
Statystyka fraz które najczęściej przekierowują na tą stronę: narkomania, narkotyki, objawy zażywania narkotyków, książki i publikacje o narkotykach
Pozycjonowanie - polega na takim zooptymalizowaniu strony oraz rozpowszechnieniu jej w sieci, aby ściśle określona i zindetyfikowana grupa docelowa (target group) miała jak najmniej (lub wogóle nie miała) problemów w dotarciu do niej.