powrót
Policjanci zabezpieczyli ponad 3 kg narkotyków. 2 osoby zatrzymane (06.05.2018)

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykowa KWP zs. w Radomiu przeszukali dwie posesje znajdujące się na terenie gminy Wyszków. W rezultacie mundurowi znaleźli i zabezpieczyli ponad 3 kilogramy narkotyków. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn. Decyzją sądu zostali oni tymczasowo aresztowani.

W ostatnich dniach policjanci z wyszkowskiego Wydziału Kryminalnego KPP wspólnie z mundurowymi z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu podczas przeszukania dwóch posesji znajdujących się na ternie gm. Wyszków znaleźli i zabezpieczyli łącznie ponad 3 kilogramy narkotyków. Badania przeprowadzone w laboratorium kryminalistycznym potwierdziły, że jest to marihuana i amfetamina. Funkcjonariusze do sprawy zatrzymali dwóch mężczyzn.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków. Na wniosek Policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Wyszkowie zastosował wobec 38 i 43-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za to przestępstwo sprawcom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Autor: sierż. szt. Marta Gierlicka

Jacek Wrona | tel. 502 731 574 | tel. 509 626 374 | e-mail:
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie surowo wzbronione.
Copyright © 2008-2019 Narkoslang.pl
Wykonanie strony: Brewka.pl
Linki [rozwiń »]: lieferservice Regensburg - masy aktywne - geodeci Będzin - Jan Paweł II - oświetlenie energooszczędne
[« zwiń]: kod: 2310-0311-1921
Statystyka fraz które najczęściej przekierowują na tą stronę: narkomania, narkotyki, objawy zażywania narkotyków, książki i publikacje o narkotykach
Pozycjonowanie - polega na takim zooptymalizowaniu strony oraz rozpowszechnieniu jej w sieci, aby ściśle określona i zindetyfikowana grupa docelowa (target group) miała jak najmniej (lub wogóle nie miała) problemów w dotarciu do niej.