powrót
Zabezpieczyli w mieszkaniu ponad 1 tys. porcji metamfetaminy (06.05.2018)

Legniccy policjanci ujawnili w jednym z mieszkań ponad 1 tys. porcji metamfetaminy. Zatrzymany w tej sprawie mężczyzna już usłyszał zarzuty posiadania i wprowadzania do obrotu narkotyków. 36-latek za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. Za przestępstwa o jakie jest podejrzany może mu grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy od pewnego czasu zajmowali się sprawą 36-latka, który jak wynikało z przeprowadzonych ustaleń miał trudnić się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków.

W poniedziałek, 30 kwietnia br., w godzinach porannych, policjanci weszli do jednego z mieszkań na terenie Legnicy. Na miejscu zatrzymany został 36-letni mężczyzna. Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze znaleźli łącznie ponad 1 tys. porcji metamfetaminy. Z zabezpieczonej przez policjantów ilości narkotyków można by było uzyskać ponad 1 tys. handlowych porcji. Szacowana czarnorynkowa wartość tego narkotyku opiewa na kwotę ponad 25 tys. złotych. Ponadto policjanci zabezpieczyli sprzęt służący do porcjowania narkotyków.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Z zebranego w sprawie materiału dowodowego wynika, że podejrzany od dłuższego czasu trudnił się narkobiznesem. 36-letni mieszkaniec Legnicy usłyszał zarzuty wprowadzania do obrotu i posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Mężczyzna za swoje czyny odpowie teraz przed sądem, grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Jacek Wrona | tel. 502 731 574 | tel. 509 626 374 | e-mail:
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie surowo wzbronione.
Copyright © 2008-2019 Narkoslang.pl
Wykonanie strony: Brewka.pl
Linki [rozwiń »]: lieferservice Regensburg - masy aktywne - geodeci Będzin - Jan Paweł II - oświetlenie energooszczędne
[« zwiń]: kod: 2310-0311-1943
Statystyka fraz które najczęściej przekierowują na tą stronę: narkomania, narkotyki, objawy zażywania narkotyków, książki i publikacje o narkotykach
Pozycjonowanie - polega na takim zooptymalizowaniu strony oraz rozpowszechnieniu jej w sieci, aby ściśle określona i zindetyfikowana grupa docelowa (target group) miała jak najmniej (lub wogóle nie miała) problemów w dotarciu do niej.