powrót
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który próbował połknąć woreczek z narkotykami (27.01.2019)
Wrocławscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy, którego kierowca początkowo na widok radiowozu próbował się oddalić. Mężczyzna nie chciał również otworzyć drzwi pojazdu, zamykając się od wewnątrz. W ustach trzymał folię z narkotykami i chciał ją szybko połknąć, ale mu się to nie udało. Ponadto okazało się, że kierujący miał również zatrzymane prawo jazdy. Mężczyźnie może teraz grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, podczas patrolowania osiedla Ołbin, zauważyli dziwnie zachowującego się kierowcę. Mężczyzna na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył i skręcił w pobliskie podwórka.

Policjanci natychmiast pojechali za nim, zatrzymując pojazd do kontroli drogowej. Kiedy podeszli do samochodu zauważyli, że siedzący w nim mężczyzna trzyma w ustach coś dużego. Kierowca siedział w środku, zamknięty od wewnątrz i nie chciał otworzyć drzwi. Usilnie próbował przełknąć rzecz, którą miał w ustach.

Po chwili jednak otworzył samochód i przy interwencji policjantów wypluł foliowe zawiniątko z białym proszkiem. Było w nim kilka porcji amfetaminy.

24-latek oświadczył, że miał już kiedyś konflikt z prawem i nie chciał w ten sposób wrócić do zakładu karnego. Jednak zawiniątko okazało się być zbyt duże i nie udało mu się jego połknąć.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się również, że mężczyzna ma zatrzymane prawo jazdy.

24-latek trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozić mu może kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP we Wrocławiu
sierż. Monika Perec

Jacek Wrona | tel. 502 731 574 | tel. 509 626 374 | e-mail:
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie surowo wzbronione.
Copyright © 2008-2019 Narkoslang.pl
Wykonanie strony: Brewka.pl
Linki [rozwiń »]: lieferservice Regensburg - masy aktywne - geodeci Będzin - Jan Paweł II - oświetlenie energooszczędne
[« zwiń]: kod: 1803-0716-1942
Statystyka fraz które najczęściej przekierowują na tą stronę: narkomania, narkotyki, objawy zażywania narkotyków, książki i publikacje o narkotykach
Pozycjonowanie - polega na takim zooptymalizowaniu strony oraz rozpowszechnieniu jej w sieci, aby ściśle określona i zindetyfikowana grupa docelowa (target group) miała jak najmniej (lub wogóle nie miała) problemów w dotarciu do niej.