powrót
Areszt za przemyt narkotyków (28.04.2019)

Dzięki wspólnym działaniom policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie został zatrzymany 22-letni mieszkaniec powiatu malborskiego, który przewoził w samochodzie narkotyki. Podczas przeszukania samochodu mężczyzny funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli prawie 1500 tabletek ecstasy, amfetaminę, marihuanę oraz kokainę. Wczoraj zatrzymany 22-latek w prokuraturze usłyszał zarzut dotyczący przemytu znacznej ilości narkotyków. Dzisiaj sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Wspólne działania policjantów z wydziału narkotykowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz Komendy Powiatowej Policji w Tczewie doprowadziły do zatrzymania 22-letniego mieszkańca powiatu malborskiego, który przewoził z Holandii w samochodzie narkotyki. Funkcjonariusze z wydziału narkotykowego mieli ustalenia, z których wynikało, że w przez powiat tczewski będzie przejeżdżał samochód osobowy, w którym znajdują się znaczne ilości narkotyków. 14 kwietnia br. o po godzinie 19.00 mundurowi na bramkach zjazdowych autostrady w miejscowości Swarożyn zauważyli i zatrzymali do kontroli podejrzewany samochód, którym jechał 22-letni mężczyzna.

 

Podczas przeszukania renault funkcjonariusze potwierdzili swoje ustalenia i znaleźli zakazane środki. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 1500 tabletek ecstasy, ponad 200 gramów amfetaminy, ponad 30 gramów marihuany oraz 5 gramów kokainy. Zatrzymany do sprawy mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze z tczewskiej komendy w wyniku przeprowadzonych czynności zgromadzili materiał dowodowy, na podstawie którego 22-letni mieszkaniec powiatu malborskiego został przesłuchany w tczewskiej prokuraturze, gdzie usłyszał zarzut przemytu znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych. Dzisiaj sąd zadecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu mężczyzny.

 

Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

  • zatrzymany z policjantem przy radiowozie
     
  • zatrzymany z policjantem przy radiowozie
Jacek Wrona | tel. 502 731 574 | tel. 509 626 374 | e-mail:
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie surowo wzbronione.
Copyright © 2008-2020 Narkoslang.pl
Wykonanie strony: Brewka.pl
Linki [rozwiń »]: lieferservice Regensburg - masy aktywne - geodeci Będzin - Jan Paweł II - oświetlenie energooszczędne
[« zwiń]: kod: 2507-0537-2001
Statystyka fraz które najczęściej przekierowują na tą stronę: narkomania, narkotyki, objawy zażywania narkotyków, książki i publikacje o narkotykach
Pozycjonowanie - polega na takim zooptymalizowaniu strony oraz rozpowszechnieniu jej w sieci, aby ściśle określona i zindetyfikowana grupa docelowa (target group) miała jak najmniej (lub wogóle nie miała) problemów w dotarciu do niej.