powrót
Po zamachu Manchesterze (07.06.2017)
Poziom terroryzmu i liczba jego ofiar są w tej chwili w Europie na znacznie niższym poziomie niż np. w latach 70. i 80. Zapomnieliśmy już, że wówczas zamachy terrorystyczne - znacznie bardziej krwawe niż obecnie - były właściwie na porządku dziennym – powiedział w Debacie Poranka Marcin Dzierżanowski z Wprost. Gościem audycji był także publicysta Wojciech Reszczyński i ekspert ds. bezpieczeństwa Jacek Wrona.
Zdaniem Jacka Wrony, "nie można zatrzymać człowieka, który jest zdeterminowany i chce oddać życie w imię swojej sprawy, religii, kultury, zasad". - Mówienie, że służby są w stanie to zrobić jest kłamstwem. To kłamstwa partii, by uspokoić te osoby, które są mamione - podsumował.
Jacek Wrona | tel. 502 731 574 | tel. 509 626 374 | e-mail:
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie surowo wzbronione.
Copyright © 2008-2018 Narkoslang.pl
Wykonanie strony: Brewka.pl
Linki [rozwiń »]: lieferservice Regensburg - masy aktywne - geodeci Będzin - Jan Paweł II - oświetlenie energooszczędne
[« zwiń]: kod: 2004-0440-1852
Statystyka fraz które najczęściej przekierowują na tą stronę: narkomania, narkotyki, objawy zażywania narkotyków, książki i publikacje o narkotykach
Pozycjonowanie - polega na takim zooptymalizowaniu strony oraz rozpowszechnieniu jej w sieci, aby ściśle określona i zindetyfikowana grupa docelowa (target group) miała jak najmniej (lub wogóle nie miała) problemów w dotarciu do niej.