powrót
Zatrzymany z tabletkami wykorzystywanymi do produkcji narkotyków (07.06.2017)

Zatrzymany 40-letni obywatel Czech i zabezpieczone blisko 1,4 kilograma tabletek, które w swoim składzie zawierały pseudoefedrynę to efekt wspólnych działań funkcjonariuszy z powiatu zgorzeleckiego oraz Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu. Sprawdzenia potwierdziły, że posiadane przez mężczyznę produkty wykorzystywane były do produkcji narkotyków. Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii zatrzymanemu grozić może teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło na jednej z dróg gminnych powiatu zgorzeleckiego, we wsi Porajów. Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni działając wraz z funkcjonariuszami z Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu zatrzymali do kontroli kierowcę osobowej skody. Okazał się nim 40-letni obywatel Czech. Podczas sprawdzenia w pojeździe funkcjonariusze ujawnili dużą ilość nielegalnie posiadanych przez mężczyznę produktów leczniczych wykorzystywanych do produkcji narkotyków. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 1,4 kilograma tabletek, które w swoim składzie zawierały m.in. pseudoefedrynę.

Tabletki według zatrzymanego pochodziły z jednej z aptek na terenie Bogatyni i miały trafić za granice naszego kraju.

40-latek został niezwłocznie zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz przed sądem odpowie za posiadanie tabletek w celu wytwarzania substancji psychotropowej. Grozić mu może kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mw)

 • kontrolowana skoda
   
 • zabezpieczone tabletki
   

 • zabezpieczone tabletki
   
 • zabezpieczone tabletki
   
Jacek Wrona | tel. 502 731 574 | tel. 509 626 374 | e-mail:
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie surowo wzbronione.
Copyright © 2008-2018 Narkoslang.pl
Wykonanie strony: Brewka.pl
Linki [rozwiń »]: lieferservice Regensburg - masy aktywne - geodeci Będzin - Jan Paweł II - oświetlenie energooszczędne
[« zwiń]: kod: 2203-0613-1814
Statystyka fraz które najczęściej przekierowują na tą stronę: narkomania, narkotyki, objawy zażywania narkotyków, książki i publikacje o narkotykach
Pozycjonowanie - polega na takim zooptymalizowaniu strony oraz rozpowszechnieniu jej w sieci, aby ściśle określona i zindetyfikowana grupa docelowa (target group) miała jak najmniej (lub wogóle nie miała) problemów w dotarciu do niej.