powrót
W mieszkaniu miał trzy rozłożone namioty, a w nich krzaki konopi (06.05.2018)

Policjanci z wrocławskiej komendy wojewódzkiej na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali mężczyznę u którego w wyniku przeszukania miejsca zamieszkania ujawnili profesjonalną uprawę konopi indyjskich oraz zabezpieczyli ilość narkotyków, z których łącznie w wyniku porcjowania można by było uzyskać ponad 2500 porcji środków odurzających. Wobec zatrzymanego zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu prowadząc działania wymierzone w przestępczość związaną z produkcją i handlem środkami odurzającymi, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o prowadzenie uprawy konopi indyjskich. Do zatrzymania mieszkańca powiatu strzelińskiego doszło na terenie Wrocławia, podczas kontroli drogowej. Policjanci podejrzewając na bazie własnych informacji, że samochodem porusza się dwóch mężczyzn związanych z przestępstwami narkotykowymi, zatrzymali auto, ujawniając u 26 - letniego kierowcy tabletkę ecstazy, a u 28 - letniego pasażera w wyniku przeszukania jego miejsca zamieszkania, profesjonalną uprawę marihuany, prowadzoną przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

W namiotach służących do prowadzenia hodowli funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli łącznie kilkanaście krzewów konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu, z których można by było uzyskać ilość marihuany pozwalającą na otrzymanie ponad 1650 handlowych działek. Ponadto w mieszkaniu podejrzanego policjanci ujawnili środki odurzające w postaci kilkudziesięciu porcji amfetaminy oraz gotowego suszu marihuany, z którego można by było uzyskać w wyniku porcjowania blisko 860 porcji tego narkotyku.

Wobec 28 - latka, który podejrzany jest o uprawę i posiadanie znacznej ilości środków odurzających, sąd zastosował już tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Za posiadanie narkotyku odpowie również 26 - letni kierowca auta, którym poruszali się obaj podejrzani.

(KWP we Wrocławiu / mg)

 • narkotyki
   
 • narkotyki
   
 • narkotyki
   
 • narkotyki
   
 • narkotyki
   
 • narkotyki
Jacek Wrona | tel. 502 731 574 | tel. 509 626 374 | e-mail:
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie surowo wzbronione.
Copyright © 2008-2019 Narkoslang.pl
Wykonanie strony: Brewka.pl
Linki [rozwiń »]: lieferservice Regensburg - masy aktywne - geodeci Będzin - Jan Paweł II - oświetlenie energooszczędne
[« zwiń]: kod: 2310-0310-1924
Statystyka fraz które najczęściej przekierowują na tą stronę: narkomania, narkotyki, objawy zażywania narkotyków, książki i publikacje o narkotykach
Pozycjonowanie - polega na takim zooptymalizowaniu strony oraz rozpowszechnieniu jej w sieci, aby ściśle określona i zindetyfikowana grupa docelowa (target group) miała jak najmniej (lub wogóle nie miała) problemów w dotarciu do niej.