powrót
Olsztyn: Ponad 400 zakazanych tabletek chciał przekazać swojemu koledze 27-latek (11.07.2018)

200 sztuk białych tabletek, 200 niebieskich oraz 27 beżowych kapsułek chciał w paczce przekazać 27-letni mieszkaniec Olsztyna osadzonemu w areszcie śledczym koledze. Wstępne badania narkotestem wykazały, że w specyfikach znajdują się substancje zakazane. Teraz pomysłowemu 27-latkowi może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (25.06.2018) po godz. 10:00 do oficera dyżurnego olsztyńskiej jednostki zadzwonili funkcjonariusze oddziału Aresztu Śledczego w Olsztyna, którzy przekazali mu informację, że 27-letni mężczyzna w paczce z ubraniami, podczas widzenia, próbował przekazać jednemu z osadzonych podejrzane tabletki. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy zatrzymali 27-letniego mieszkańca Olsztyna, a wraz z nim podejrzaną paczkę. W paczce z ubraniami, która miała trafić do jednego z osadzonych policjanci znaleźli 200 sztuk tabletek koloru niebieskiego, 200 tabletek koloru białego i 27 kapsułek w kolorze beżowym.

Policjanci zabezpieczyli łącznie 427 tabletek. Wstępne badanie narkotestem wykazało obecność substancji zakazanych. W trakcie zatrzymania 27-latek był nietrzeźwy, miał prawie pół promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu, zostanie on przesłuchany na okoliczności wejścia w posiadanie zakazanych specyfików. Mężczyzna będzie musiał również wytłumaczyć się z próby przemycenia znacznej ilości tabletek na teren aresztu, w którym przebywał jego kolega. Zgodnie z prawem może grozić mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

(rp/tm)

Zabezpieczone tabletki
Jacek Wrona | tel. 502 731 574 | tel. 509 626 374 | e-mail:
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie surowo wzbronione.
Copyright © 2008-2019 Narkoslang.pl
Wykonanie strony: Brewka.pl
Linki [rozwiń »]: lieferservice Regensburg - masy aktywne - geodeci Będzin - Jan Paweł II - oświetlenie energooszczędne
[« zwiń]: kod: 2310-0310-1935
Statystyka fraz które najczęściej przekierowują na tą stronę: narkomania, narkotyki, objawy zażywania narkotyków, książki i publikacje o narkotykach
Pozycjonowanie - polega na takim zooptymalizowaniu strony oraz rozpowszechnieniu jej w sieci, aby ściśle określona i zindetyfikowana grupa docelowa (target group) miała jak najmniej (lub wogóle nie miała) problemów w dotarciu do niej.